کوچکترین پهپاد 2018 جهان به نام Drone X Pro

کوچک ترین و بی نظیر ترین  پهپاد 2018 به نام Drone X Pro .خلاصه: این هواپیماهای بدون سرنشین  کوچک که اندازه یک دست انسان هست حتی توی جیب هم شلور هم جا می شودجدیدترین  و درخشان جهان ترین پهباد از نوع خود می باشد. این پهباد دارای قابلت ای بسیاری هست از جمله قفل کردن روی یک شخص و نبال کردن یک شخص یا شیئ و گرفتن فیلم یا تصاویر فول HD وو به شما امکان می دهد عکس ها و ویدیوهای 360 درجه خیره کننده را از بالا بگیرید، بنابراین می توانید دوستان خود را در تعطیلات بعدی خود تحت تاثیر قرار دهید. با توجه به حجم کم آن می توانید آن را با هر کجا در نظر بگیرید. آن را بسیار آسان برای استفاده است که شما می توانید آن را آماده برای رفتن در کمتر از 30 ثانیه است. بهترین قسمت؟ Drone X Pro بر روی توسعه محصول به جای نام تجاری تمرکز دارد. این بدان معنی است که آنها قادر به ارائه یک هواپیمای بدون سرنشین در سطح جهانی با قیمت باور نکردنی 99 دولار به فروش می رسد

ادامه....


دلیل عدم استفاده از نام هواپیمای بدون سرنشین به دلیل استفاده از تکنولوژی آنها بسیار گران است زیرا به دلیل نام تجاری آنها است. مهندس برای DroneX Pro
با این حال در چند ماه گذشته، یک مدل هواپیمای بدون سرنشین DroneX Pro که در میان کارشناسان بسیار ستایش شده است. آیا این هواپیمای بدون سرنشین واقعا خوب است به گفته کارشناسان؟ ما یک بار دستور دادیم تا آزمایش کنیم. تصور ما؟ ما هیجان زده هستیم

چرا این هواپیماهای بدون سرنشین بسیار با کیفیت بسیار ارزان هستند؟
DroneX Pro توسط دو مهندس و دوستداران هواپیماهای بدون سرنشین طراحی شده است. هواپیماهای بدون سرنشین آنها در حال حاضر مانور زیادی داشتند و عکس ها و فیلم های با کیفیت پایین را دریافت کردند.

آنها تصمیم گرفتند چند هفته به دنبال جایگزینی بهتر باشند. پس از بسیاری از تحقیقات و تماس تلفنی، آنها به نتیجه تکان دهنده رسیدند. فن آوری با کیفیت بالا در اغلب هواپیماهای بدون سرنشین نام تجاری، بیشتر از شرکت های تامین کننده SELBEN می آید و به شدت ارزان است.

به عبارت دیگر؟ آنها دریافتند که هواپیماهای بدون سرنشین با قیمت بالا به دلیل تکنولوژی آنها گران نیستند. این به خاطر نام تجاری آنهاست.

با این دانش جدید مسلح شده، تصمیم گرفتند یک هواپیمای بدون سرنشین خود را ایجاد کنند. این هواپیماهای بدون سرنشین بسیار بهتر از هواپیماهای بدون سرنشین با نام تجاری گرانقیمت هستند و در قیمت پایین فروخته می شوند. آنها DroneX Pro را ایجاد کردند.

چه چیزی باعث می شود DroneX Pro خیلی خاص باشد؟
این هواپیماهای بدون سرنشین باعث می شود که مبتدیان حرفه ای باشند. با کنترل کننده حرفه ای می آید و حتی برای مبتدیان آسان می شود. حتی افرادی که قبلا هواپیمای بدون سرنشین را ندیده اند، می توانند بدون هیچ مشکلی کار کنند.

کمک به پرواز خودکار حالت های پرواز هوشمند، هواپیمای بدون سرنشین را قادر می سازد تا با خیال راحت فرود کند، افراد یا اشیا را ردیابی کند، ارتفاع پرواز را بالا ببرد، موانع را شناسایی کند، چرخش های سه بعدی یا چرخش های دیگر را خنک کند.
 

تثبیت کننده Gimbal 3 محور محدوده پنهان 3 محوری با کیفیت بالا می تواند دوربین را حتی با سرعت بالا برای عکس های تیز و ویدیو بدون جریحه ثابت کند. حتی با باد، این ویدیوها در زمان واقعی انتقال از محیط شما، مانند یک جریان زنده HD، بسیار تیز است.
 

عکس ها از ارتفاع شگفت انگیز کیفیت تصویر برای تجربه ی خیره کننده دلپذیر بسیار مهم است. لنزهای زاویه دید تصویر فوق العاده HD 100Mbps را برای تصاویر شفاف و شفاف ارائه می دهد. عکس ها و فیلم ها را از ارتفاع های نفس گیر بگیرید!

عکس های فوق العاده پانورامیک علاوه بر عکس های افقی و عمودی، دوربین چندین عکس را در عکس های پانورامای شفاف تنها در 3 ثانیه ترکیب می کند. هر کس تصویر زیبا را دوست دارد و مطمئنا دوستانتان را با این عکس ها تحت تاثیر قرار می دهد.

سقوط و گرفتن آن را با شما هنگامی که تاشو می شود، هواپیمای بدون سرنشین تقریبا بزرگتر از مشت است. این در هر کیسه ای کمربند و در هر کوله پشتی مناسب است! شما در پرواز با DroneX Pro به یک فیلم خدمتی نیاز ندارید. به سادگی به هواپیماهای بدون سرنشین بگویید چه چیزی را دنبال کنید و از بقیه مراقبت می کنید. دوستان، همکاران، و خانواده را با عکس های هیجان انگیز زندگی خود تحت تاثیر قرار دهید.

نظر ارسال شده
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *